ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Pierwsi uczniowie naszej szkoły ukończyli płatne staże w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy.

 

Projekt będzie kontynuowany do roku 2022 wspólnie z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Zapraszamy chętnych do udziału.

Czytaj więcej...

Śląskie Zawodowcy

Miło na poinformować, że w naszej szkole 25 maja ruszył program Śląskie.Zawodowcy ramach którego uczniowie odbywają płatne staże w firmach z naszego regionu zwiększając swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Naszymi partnerami są: Mazda Mirai Motors, PolTest, Pegas Engineering

Program stażowy będzie kontynuowany do roku 2022.

Śląskie. Zawodowcy

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej przystąpili do projektu „Śląskie. Zawodowcy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Zespół Szkół Technicznych bierze udział w projekcie "Śląskie. Zawodowcy"

Zespół Szkół Technicznych bierze udział w projekcie Miło jest nam poinformować że Zespół Szkół Technicznych bierze udział w projekcie "Śląskie. Zawodowcy". Głównym celem projektu jest poprawa oferty i zwiększenie jakości kształcenia zawodowego oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy, w tym stworzenie warunków dla zajęć praktycznych dla 1998 uczniów/uczennic poprzez udział w stażach, praktykach, szkoleniach, kursach, doradztwie zawodowym oraz zwiększenie kompetencji 370 nauczycieli kształcenia zawodowego i wypracowanie modelowego rozwiązania – współpracy edukacji z biznesem.

 

Czytaj więcej...