ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Laureaci Olimpiady z j. angielskiego

Laureaci Olimpiady z j. angielskiegoZnamy już laureatów II edycji Olimpiady z j. angielskiego, w której wzięło udział aż 33 uczniów.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Paczki na święta-pomagamy potrzebującym.

Paczki na święta-pomagamy potrzebującym.Po raz kolejny wraz ze Stowarzyszeniem Rodzin w Kryzysie umożliwiliśmy kilku rodzinom z ZST otrzymania paczek z żywnością na Święta Bożego Narodzenia.

 

 

 

Czytaj więcej...

IX Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

IX Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt I Chłopców Szkół Podstawowych Dnia 09 oraz 10 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej rozegrano finał IX Mikołajkowego Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Celem turnieju było promowanie zasad współzawodnictwa, zdrowej rywalizacji oraz podnoszenie sprawności fizycznej i integracja młodzieży szkolnej.

 

Czytaj więcej...

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznychDnia 09.12.2019 rozstrzygnieto szkolny konkurs „Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych”.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Mikołajki w klasie IEBg

MikołajkiTrochę wcześniej zawitał do naszej klasy Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Klub Wolontariusza - zbiórka zywności

Klub Wolontariusza - zbiórka zywnościW ten weekend, na terenie całej Polski, wolontariusze zachęcali klientów różnych sklepów do podzielenia się swoimi zakupami z najbiedniejszymi.

 

 

 

Czytaj więcej...

IV Bal Wolontariusza Caritas Diecezji Sosnowieckiej

IV Bal Wolontariusza Caritas Diecezji SosnowieckiejFantastyczna atmosfera, dobra muzyka, wspaniali goście oraz wspaniali wolontariusze Szkolnego Koła Caritas Zespołu Szkół Technicznych...

 

 

 

Czytaj więcej...

Andrzejki

AndrzejkiDnia 29 listopada 2019r świętowaliśmy Andrzejki w stylu Power Flower. Po raz pierwszy na deskach sceny ZST wystąpili uczniowie klas pierwszych przy mocnym support’cie swoich starszych kolegów z klas drugich.

 

 

Czytaj więcej...

II edycja Olimpiady z j. angielskiego

II edycja Olimpiady z j. angielskiegoDnia 26.11.2019 r. odbyła się II edycja Olimpiady z języka angielskiego, która również w tym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wysyłamy kartki do Natalii

Wysyłamy kartki do NataliiNa facebook odczytaliśmy prośbę zrozpaczonych rodziców 5 letniej Natalki chorej na nieoperacyjnego glejaka mózgu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Rzuć palenie włącz myślenie !!!

Rzuć  palenie  włącz  myślenie !!!Dnia 21 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych miała miejsce akcja:

Dzień bez Papierosa. Na terenie całej szkoły zostały rozwieszone plakaty informujące o szkodliwym wpływie papierosów (również elektronicznych) na stan zdrowia młodych ludzi.

 

 

Czytaj więcej...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości18 listopada uczniowie klas IAg i I Cg wraz z wychowawcami wzięli udział w inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Zbieramy nakrętki – Pomagamy chorym dzieciom.

Zbieramy nakrętki – Pomagamy chorym dzieciom.Pojemniki na plastikowe nakrętki pojawiają się prawie wszędzie: w biurach, barach czy restauracjach.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

I Konkurs Niemieckojęzyczny

Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Technicznych miała okazję wykazać się wiedzą realioznawczą dotyczącą państw Niemiec, Austrii i Szwajcarii

Czytaj więcej...

Mitologia Skandynawska

Mitologia Skandynawska12.11.2019 roku odbył się Konkurs z "Mitologii Skandynawskiej"

 

 

 

Czytaj więcej...