ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Relacja z wycieczki integracyjnej klas pierwszych do Zakrzowa okiem ucznia Patryka S.

 

Projekt ZUS dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej

Projekt ZUS dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowejW dniach 12-16 października nasza szkoła uczestniczy w projekcie ZUS dotyczącym upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej. W ramach projektu uczniowie klas III i IV uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez firmę BHP Express.
 
 
 
Czytaj więcej...

Nakaz noszenia maseczek w czasie przerwy na korytarzach i w przestrzeniach wspólnych szkoły

 

Od poniedziałku 12.10.2020 r. obowiązuje noszenie maseczek w czasie przerwy na korytarzach i w przestrzeniach wspólnych szkoły.
W czasie lekcji noszenie maseczki nie jest obowiązkowe, ale jest wskazane.

 

noszenie maseczek w czasie przerwy na korytarzach i w przestrzeniach wspólnych szkoły

 

Lekcja kulturoznawcza

Lekcja kulturoznawcza języka niemieckiego

Lekcja kulturoznawcza języka niemieckiego

 

 

Czytaj więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata 2020"

Akcja "Sprzątanie Świata 2020"Dnia 02 października 2020r. uczniowie klasy IE oraz IIIE uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata 2020”. Polega ona na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania.

 

 

Czytaj więcej...

Konsultacje dla rodziców

 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje z wychowawcami i nauczycielami, które odbędą się dnia 15 października 2020 r. (czwartek) w godz. od 1700 do 1800.

Czytaj więcej...

PERSPEKTYWY 2020 online

Drodzy Maturzyści,

już 30 września 2020 r. zapraszamy Was do odwiedzenia wirtualnego stoiska Uniwersytetu Śląskiego na Śląskim Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2020 online.

Czytaj więcej...

Padlet dot. doradztwa zawodowego

Już jest, już działa – proszę korzystać do woli! PADLET - a w nim najważniejsze informacje na bieżąco aktualizowane, do których możliwy jest ciągły dostęp pod linkiem https://padlet.com/sylwiatatara/x7b3lhx56y19wr8b Przydatne materiały i najnowsze informacje!
O każdym nowym artykule będę na bieżąco informowała! 🙂

Zmiana planu lekcji

Od dnia 28.09.2020 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji i harmonogram dyżurów międzylekcyjnych. Plan dostępny będzie dzisiaj na stronie szkoły.

Wychowawców klas proszę o poinformowanie uczniów oraz wprowadzenie zmian w planie oddziału do jutra do godz. 11.00.

Festiwal Ludzi Aktywnych

Wydział Oświaty zaprasza Dąbrowską młodzież na tegoroczny Festiwal Ludzi Aktywnych 2020, który odbędzie się 19 września w Parku Hallera DG. Festiwal Ludzi Aktywnych to przedsięwzięcie odbywające się na terenie Dąbrowy Górniczej od 2008 roku. Pierwotnie nosiło nazwę Forum Inicjatyw Pozarządowych. W 2010 roku nazwę tę zmieniono na FESTIWAL LUDZI AKTYWNYCH.