ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

NEMO za FREE dla młodzieży!

Nemo za FREE przez 2 godziny dziennie teraz także dla uczniów szkół średnich.

Młodzież zameldowana w Dąbrowie Górniczej może skorzystać z tej wyjątkowej promocji. Wystarczy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną i pokazać ją przy kasie.

Wejścia od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 16:00 (ostatnie wejście o godz. 14:00).

Informacja dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego 2020 oraz przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym

 

11 sierpnia od godz. 08:00 na stronie www.oke.jaworzno.pl  w Serwisie dla zdających > Serwis dla maturzysty  zostaną zamieszczone wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego. W celu sprawdzenia wyników niezbędne jest posiadanie loginu i hasła przekazanego przez szkołę w lutym br.

Czytaj więcej...

Europass

EuropassZ przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

 

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

 

Bezpieczeństwo uczniów podczas zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych zarówno krajowych, jak i zagranicznych jest jednym z priorytetowych działań Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa MEN apeluje szczególnie o przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych podczas przejazdów i pobytu na wypoczynku. Wsparciem dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży są w tej kwestii szczegółowe wytyczne sanitarne przygotowane przez GIS, MZ i MEN. U progu wakacji MEN przypomina również o informacjach, z jakimi warto zapoznać się przed rozpoczęciem letniego wypoczynku.

Czytaj więcej...

Pierwsi uczniowie naszej szkoły ukończyli płatne staże w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy.

 

Projekt będzie kontynuowany do roku 2022 wspólnie z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Zapraszamy chętnych do udziału.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Bazylice NMP Anielskiej

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Bazylice NMP AnielskiejZapraszamy społeczność szkolną na uroczystą Mszę Świętą w Bazylice NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej dnia 26 czerwca 2020 r. o godz. 8.00.

 

 

 

Czytaj więcej...

ZST w lokalnych mediach. Tęsknimy.

Zdalne nauczanie stało się codziennością, ale tęsknota za szkołą pozostała. Nasi uczniowie i nauczyciele mieli możliwość wypowiedzieć się na ten temat.

Czytaj więcej...

KANGUR zawitał do Zespołu Szkół Technicznych!

Uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej  – Bartosz Samek (kl. 2 AB), otrzymał wyróżnienie  i nagrodę książkową w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2020”. To duży sukces matematyczny naszego ucznia!

Czytaj więcej...

Rozwój Społeczeństwa Informacyjnego w Zagłębiu Dąbrowskim - Dąbrowa > Górnicza , Etap I,II

Sukcesy w konkursach przyrodniczych

Uczeń klasy 1Ag Krzysztof Gorgoń osiągnął wynik bardzo dobry w konkursie fizycznym i w konkursie chemicznym.

 

 

 

Czytaj więcej...

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca br. – rozporządzenie podpisane

Do 26 czerwca br. przedłużyliśmy przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie nadal odbywała się na odległość. Ponadto wznawiamy działalność domów wczasów dziecięcych, przedszkoli oraz szkół specjalnych zorganizowanych w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych.

Czytaj więcej...