ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

I miejsce w Konkursie Wiedzy o Transporcie Samochodowym

I miejsce w Konkursie Wiedzy o Transporcie SamochodowymUczeń klasy 4C Tomasz Krawczyk zdobył I miejsce w finale Konkursu Wiedzy o Transporcie Samochodowym.

 

 

 

Czytaj więcej...

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile 2024

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile 2024Nasza szkoła została uhonorowana dyplomem za udział i zaangażowanie w tym roku szkolnym w akcję społeczno-edukacyjną Żonkile upamiętniającą 81.rocznicę powstania w getcie warszawskim

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Laureaci szkolnego konkursu leksykalnego z języka niemieckiego

Emotikonka przedstawiająca flagę NiemiecW tegorocznej edycji szkolnego konkursu leksykalnego z języka niemieckiego wzięło udział 11 uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Technicznych.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Gazetka Szkolna "Zeteściak" - wydanie XIX

Logo ZeteściakZapraszamy was do lektury najnowszego XIX wydania Gazetki Szkolnej "Zeteściak".

 

 

Czytaj więcej...

Inauguracja Młodzieżowej Rady Miasta Dąbrowa Górnicza

Sesja Inauguracyjna III kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Dąbrowa Górnicza na lata 2024 - 202603 czerwca 2024r. odbyła się Sesja Inauguracyjna III kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Dąbrowa Górnicza na lata 2024 - 2026.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Smart Robot Kit 3.0 & Projekt Lutuj. Twórz. Programuj.

Smart Robot Kit 3.0 & Projekt Lutuj. Twórz. ProgramujRozwijamy wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne. Trenujemy cierpliwość, koncentrację i rozwiązywanie problemów. https://youtu.be/iGFO5tHucIk

 

 

 

Czytaj więcej...

Kurs na wózek widłowy

Kurs na wózek widłowyUczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej chcący podnieść swoje kwalifikacje zawodowe mogli uczestniczyć dzięki wsparciu firmie P.W. AKMET Andrzej Krawczyk w kursie na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia.

 

 

 

Czytaj więcej...

Konkurs na Plakat w Języku Obcym z okazji Dnia Ziemi

Konkurs na Plakat w Języku Obcym z okazji Dnia ZiemiW roku szkolnym 2023/24 odbył się Konkurs na Plakat w Języku Obcym z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi obchodzonego 22 kwietnia.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"Eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...