ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rekrutacja do projektu PO WER

Rekrutacja do projektu: Szkoła, praca, przyszłość - europejski start w życie zawodowe. Program PO WER

Czytaj więcej...

Rządowe wsparcie dla niepełnosprawnych uczniów na zakup podręczników oraz materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych

Rządowe wsparcie dla niepełnosprawnych uczniów na zakup podręczników oraz materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowychW roku szkolnym 2021/2022 pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych jest udzielana uczniom:

 

Czytaj więcej...

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym

 Egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędzie się dnia  24 sierpnia 2021 r. o godz. 9.00 

 

 

Czytaj więcej...

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym

  1. Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej, pod warunkiem, że przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony.
  2. Absolwent, o którym mowa w pkt 1, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego (nie później niż do 12 lipca 2021 r.) składa do Dyrektora Szkoły pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym Załącznik 7_2314.pdf.

 

Czytaj więcej...

Dobry start

Dobry startW imieniu Dyrektora Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sosnowcu pani Elżbiety Niewiary przesyłamy Państwu informacje, które dotyczą realizacji rządowego programu „Dobry start”.

 

 

 

Czytaj więcej...

Nagrody dla uczniów naszej szkoły !!!

Nagrody dla uczniów naszej szkoły !!!Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi i zdobyli nagrody w XIX WOJEWÓDZKIM ZAGŁĘBIOWSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „Sport w moim życiu, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością”.

 

 

 

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2020-21

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół TechnicznychUroczystość zakończenie roku szkolnego w dniu 25 czerwca odbyło się w dwóch turach. O godzinie 9.00 i 10.30.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wyniki konkuru plastycznego "Stop dopalaczom"

Wyniki konkuru plastycznego Stop dopalaczom;Dopalacze są substancjami psychoaktywnymi. Można je kupić w Internecie lub w specjalnych sklepach.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wakacyjne Targi Pracy

Wakacyjne Targi Pracy skierowane są głównie do absolwentów oraz młodzieży uczącej się, która w trakcie przerwy wakacyjnej chce podjąć pracę.

Czytaj więcej...

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Czytaj więcej...

Geologiczne dzieje Dąbrowy Górniczej.

Wizyta w Muzeum "Sztygarka"Korzystając z sąsiedztwa Muzeum ,,Sztygarka”, uczniowie klasy 1 EB uczący się geografii w rozszerzeniu, odwiedzili Muzeum i wzięli udział w lekcji geologii.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wyjście integracyjne do Parku Zielona

Młodzież spaceruje, grilluje, gra w piłkę plażową. 11 czerwca klasy 2Ag i 1C spędziły w Parku Zielona. Uczniowie mieli możliwość zintegrować się po długim czasie nauki online.

 

 

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych

Flagi krajów anglojęzycznychZnamy już laureatów XIV edycji Wewnątrzszkolnego Konkursu Wiedzy o krajach anglojęzycznych, który odbył się 2 czerwca. Wzięło w nim udział 24 uczniów.

 

 

Czytaj więcej...

Wyniki szkolnego konkursu leksykalnego z języka niemieckiego

Wyniki szkolnego konkursu leksykalnego z języka niemieckiegoDnia 08 czerwca 2021r w Zespole Szkół Technicznych odbył się konkurs leksykalny z języka niemieckiego dla uczniów klas pierwszych i drugich Technikum.

 

 

 

Czytaj więcej...

Zajęcia wspomagające

Na podstawie § 10j rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. ... w szkole planuje się zorganizowanie zajęć wspomagających w okresie od dnia 02 września 2021 r. do dnia 22 grudnia 2021 r.

Czytaj więcej...