Spotkanie z uczniami i rodzicami w ramach programu Erasmus+

Erasmus+Zapraszamy na kolejne spotkanie dla rodziców i uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie o numerze 2022-1-PL01-KA121-VET-000056143 realizowanym w ramach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Spotkanie odbędzie się dnia 18 grudnia 2023 roku o godz. 16.30 w sali nr 4 i poprowadzi je opiekun merytoryczny z ramienia organizacji przyjmującej, który będzie koordynatorem grupy uczniów naszej szkoły podczas realizacji praktyk zagranicznych na Malcie.

Podczas spotkania omówione zostaną miejsca odbywania praktyk, cele i zadania jakie praktykant będzie realizował oraz kompetencje jakie powinien nabyć w trakcie pobytu.

Przedstawiciel organizacji przedstawi informacje dotyczące zakwaterowania i wyżywienia,  zapewnienia uczestnikom wsparcia praktycznego oraz warunków panujących w kraju goszczącym.