STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

Dnia 5 października 2011 roku w Technicznych Zakładach Naukowych odbyło się wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego regionu. Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Justyna Baniak uczennica klasy III F liceum profilowanego oraz Paweł Cembrzyński z klasy IV CD technikum.

Dnia 26 października 2011 roku podczas sesji Rady Miejskiej wręczono stypendia Miasta Dąbrowy Górniczej dla najzdolniejszych uczniów i studentów.
Wyróżnienie, kwiaty i gratulacje odebrała również uczennica naszej szkoły Justyna Baniak, która w klasyfikacji końcoworocznej uzyskała średnią ocen 5,0 oraz była finalistką zawodów sportowych na szczeblu wojewódzkim.

GRATULUJEMY!