Uczniu pokaż swoją brykę 2024

Dzisiejszy dzień wniósł wiele pozytywnych klimatów. Temperatura powierza 10 stopni, ale atmosfera ocieplała się z każdym pojazdem, który ustawiał się na boisku szkolnym. Emocje rosły z konkursu na konkurs.

Ponad 40 pojazdów zaprezentowanych przez uczniów robiło ogromne wrażenie.

Na imprezie gościliśmy reprezentację 3 pojazdów firmy: Auto detailing – Majcher-Team.

Samochody, które prezentowali uczniowie naszej szkoły stały się również atrakcją dla ósmoklasistów odwiedzających naszą szkołę z okazji Dnia Otwartego. Zarówno kandydaci na pierwszoklasistów jak i ich rodzice z zainteresowaniem oglądali efekty pracy naszych uczniów z klas o różnych profilach, ponieważ pasjonaci motoryzacji są przecież wszechstronni.

Dzień Otwarty zorganizowany w takiej formie był więc okazją, aby spotkać się z uczniami i nauczycielami uczącymi na różnych kierunkach oraz w praktyce zobaczyć efekty nauki.

Uczniu pokaż soją brykę 2024