Udział w Targach Edukacyjnych

22.02.2024 nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych, na których prezentowały swoją ofertę wszystkie szkoły średnie z Dąbrowy Górniczej.

Stoisko Zespołu Szkół Technicznych cieszyło się dużym zainteresowaniem kandydatów na uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Prezentowaliśmy wszystkie kierunki, na których można będzie kontynuować naukę w naszej szkole w przyszłym roku szkolnym, pokazując i opowiadając o możliwościach pojawiających się przed uczniami.

Pokazaliśmy, że nauka u nas nie musi być nudna a wręcz przeciwnie, może rozwijać pasję i zainteresowania.

Innowacyjnymi projektami zainteresował się również prezydent miasta Dąbrowy Górniczej Pan Marcin Bazylak, który z zaciekawieniem oglądał efekty pracy naszych uczniów.

Zespołu Szkół Technicznych na Targach Edukacyjnych