IV miejsce w finale konkursu Międzygwiezdny Pył 2023

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy z elementami astronomii i kosmologii „Międzygwiezdny Pył” odbywał się w trzech etapach. Etap pierwszy to test wiedzy, etap drugi to przygotowanie prezentacji multimedialnej, a etap trzeci to rozmowa z komisją konkursową.

Mateuszowi Liczbanowi uczniowi klasy 4A ZST we wszystkich trzech etapach poszło bardzo dobrze i ostatecznie zdobył tytuł finalisty konkursu i zajął IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach. Patronem konkursu jest Stowarzyszenie WroSpace, której działania koncentrują się w obszarze kreatywnej edukacji dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie astronomii oraz technologii kosmicznych.

Mateusz Liczban z klasy 4A zajął IV miejsce w finale konkursu Międzygwiezdny Pył 2023

IV miejsce w finale konkursu Międzygwiezdny Pył 2023