Sukces w XIX Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

Dnia 26 kwietnia 2023 roku o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 16 w Dąbrowie Górniczej odbyło się podsumowanie XIX Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego. Podczas finału konkursu zostały wręczone nagrody w trzech kategoriach: wiedzy astronomiczna, praca plastyczny, praca literacka.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń Zespołu Szkół Technicznych Mateusz Liczban z klasy 4A zdobył III miejsce w Turnieju Wiedzy Astronomicznej. Gratulujemy!

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny, pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego w Chorzowie, Szkoła Podstawowa nr 16 w Dąbrowie Górniczej zorganizowała już po raz dziewiętnasty. To wspaniała inicjatywa, której celem jest popularyzacja astronomii wśród młodych ludzi.

Sukces Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej w XIX Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym