Znamy zwycięzców VIII edycji konkursów wojewódzkich.

W konkursach brały udział szkoły z Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Chorzowa, Zawiercia, Rybnika, Katowic i Bytomia. Uczniowie próbowali swoich sił w dwóch etapach: indywidualnym i drużynowym.

Młody Mechatronik:

Klasyfikacja indywidualna:

• I miejsce Kamil Baran - ZST Dąbrowa Górnicza
  • II miejsce Szczepan Dwornicki - ZST Rybnik
  • III miejsce Łukasz Szczypa - ZST Dąbrowa Górnicza

Klasyfikacja drużynowa:

• I miejsce ZST z Rybnika w składzie Martin Rybka i Szczepan Dwornicki
  • II miejsce ZST z Dąbrowy Górniczej w składzie Lukasz Szczypa i Kamil Baran
  • III miejsce ZSTiO nr 3 z Chorzowa w składzie Daniel Kędziora i Arkadiusz Sitko

Z elektroniką przez świat:

Klasyfikacja indywidualna:

• I miejsce Tomasz Glanda - ZS im. St. Staszica Zawiercie
  • II miejsce Bartosz Samek - ZST Dąbrowa Górnicza
  • III miejsce Jan Kostka - ZS im. St. Staszica Zawiercie

Klasyfikacja drużynowa:

• I miejsce TZN z Dąbrowy Górniczej w składzie Michał Orłowski i Mikołaj Zulewski
  • II miejsce ZST z Dąbrowy Górniczej w składzie Bartosz Samek i Bartosz Piekarczyk
  • III miejsce ZS im. St. Staszica z Zawiercia w składzie Tomasz Glanda i Jan Kostka

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

VIII edycja konkursów wojewódzkich dla szkół ponadpodstawowych "Młody Mechatronik" oraz "Z elektroniką przez świat".