VII przegląd Twórczości Młodzieży Szkół Dąbrowy Górniczej

25 listopada odbył się konkurs muzyczny zorganizowany w ramach VII przeglądu Twórczości Młodzieży Szkół Dąbrowy Górniczej.

Udział w konkursie wziął szkolny zespół instrumentalno-wokalny AMDEMA w składzie: Rafał Nowak (3E), Norbert Mączyński (3C),oraz troje uczniów z innych szkół:Gabriela Kozieł, Jakub Widórski, Kamil Wygaś.

Zespół zajął w ogólnej klasyfikacji II miejsce, a uroczystość przyznania nagród odbyła się w Urzędzie Miasta Dąbrowa Górnicza dnia 30 listopada 2015.

AMFEMA zaprezentował własną kompozycję z oryginalną aranżacją, piosenkę wykonał wokalista Rafał Nowak (3E) w języku angielskim. Tekst piosenki opracowała Pani Monika Małagowska, nauczyciel języka angielskiego w ZST. Opiekunką zespołu jest Pani Iwona Wilk.

W kategorii Konkurs fotograficzny, uczennica klasy 2E- Klaudia Pasamonik zajęła II miejsce, w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych; pod opieką Elżbiety Godyń, w ramach Szkolnego Koła Teatralno- Literackiego.

Gratulujemy zwycięzcom!