Rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy o krajach anglojęzycznych

Znamy już laureatów XVI edycji Wewnątrzszkolnego Konkursu Wiedzy o krajach anglojęzycznych. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie klasy 4ACg, Krzysztof Gorgoń oraz Maciej Nowak. Trzecie miejsce zajął uczeń klasy IVE, Igor Czyż. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz gadżety z wydawnictw językowych.

Konkurs obejmował wiedzę realioznawczą o krajach anglojęzycznych (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Nowa Zelandia) i po raz pierwszy odbył się w formie interaktywnej z wykorzystaniem platformy quizzes. W Konkursie wzięło udział 26 uczniów.

Konkurs zorganizowali nauczyciele j. angielskiego: mgr Anna Cieślik, mgr Jeremi Białas oraz mgr Monika Małagowska. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach językowych!

Laureaci z dyplomami w sali językowe

Uczniowie rozwiÄ…zujÄ…cy test konkursowy.