Dąbrowska Liga Młodzieżowa

W poniedziałek,  19 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie Dąbrowskiej Ligi Młodzieżowej. To przedsięwzięcie będące ukoronowaniem czerech edycji zawodów strzeleckich, których celem jest popularyzacja wśród młodzieży strzelectwa sportowego oraz integracja uczniów i środowiska osób zainteresowanych strzelectwem. Zawodnicy podczas spotkań ligowych po trzech próbnych strzałach z karabinka pneumatycznego oddawali dwadzieścia strzałów punktowanych. Celowali w pozycji stojącej do tarczy sportowej oddalonej o 10 metrów.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych Mateusz Kwiatkowski, Amadeusz Mazaraki i Dawid Tomza w klasyfikacji drużynowej chłopców zajęli III miejsce.

Drużyny, które w Dąbrowskiej Lidze Młodzieżowej zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dąbrowska Liga Młodzieżowa

Â