Selfie

SelfieNasza szkoła wzięła udział w SELFIE. SELFIE pomaga szkołom ocenić, w jaki sposób wykorzystują technologie cyfrowe do celów innowacyjnego i efektywnego uczenia się. Dzięki SELFIE szkoły mogą uzyskać obraz tego, na jakim etapie się znajdują pod względem korzystania z technologii cyfrowych, uwzględniając opinie nauczycieli, uczniów i członków kadry kierowniczej szkoły.

Cała społeczność szkolna, czyli uczniowie, nauczyciele i członkowie kadry kierowniczej szkoły przekazała informacje na temat wykorzystania technologii cyfrowych w celu poprawy praktyk nauczania i uczenia się.

Narzędzie SELFIE ma na celu zachęcanie do autorefleksji na temat włączenia technologii cyfrowych w proces nauczania i uczenia się.

SELFIE zostało opracowane przez Komisję Europejską wraz z międzynarodowym zespołem ekspertów.