AKADEMIA WSB - Twoje sukcesy, nasza misja: Oferta pomocy edukacyjnej i finansowej podczas studiów

Akademia WSB nieustannie działa na rzecz tworzenia sprzyjającego i przyjaznego środowiska dla studentów z niepełnosprawnością. Począwszy od adaptacji pomieszczeń i dostosowania ścieżki nauczania, aż po organizację warsztatów i sesji doradztwa psychologicznego oraz zawodowego. Pełnomocnik wraz z zespołem  Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością stoi na straży pełnego wsparcia na każdym etapie studiów, oferując stypendium dla Osób z Niepełnosprawnością, pomagając w złożeniu dokumentów  o stypendium  z PFRON w ramach programu „ Aktywny samorząd”.

Tworzymy przestrzeń, w której każdy ma szansę na osiągnięcie sukcesu i spełnienie swoich marzeń. Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich, niezależnie od ewentualnych barier. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do eliminowania przeszkód, ale dążą do tworzenia otoczenia pełnego szacunku, zrozumienia i wsparcia.

Dostępność to priorytet – nasza Uczelnia inwestuje w dostępność architektoniczną, cyfrową i edukacyjną, aby zapewnić równy dostęp do wiedzy i równe możliwości rozwoju. Dzięki temu nasi Studenci zyskują pełne wsparcie na każdym kroku w swojej edukacyjnej podróży. Wspieramy ideę edukacji włączającej, tworząc atmosferę, w której każdy może czuć się doceniony i zrozumiany.

Pracownicy Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością to empatyczni entuzjaści, gotowi służyć wsparciem i pomocą w każdej sytuacji.

Rozumiemy, że każda droga edukacyjna zaczyna się od wyjątkowej decyzji. Jeśli z Państwa szkoły wyszli absolwenci, którzy pragną podjąć studia wyższe, chcielibyśmy podzielić się z nimi możliwościami, jakie oferuje Akademia WSB. Jeżeli zechcą Państwo podzielić się tym przekazem z byłymi uczniami, będziemy wdzięczni za udostępnienie naszych informacji.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem ds. Osób z Niepełnosprawnością.

Z wyrazami szacunku,

Adam Gołębiowski