ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Festiwal zawodów

Festiwal zawodówDnia 15.02.2017 młodzież klas III i IV Zespołu Szkól Technicznych wzięła udział w FESTIWALU ZAWODÓW, który zorganizowany został w Technicznych Zakładach Naukowych w Dąbrowie Górniczej przez doradcę zawodowego - Sylwię Błachno. Uczniowie mieli okazję spotkać się z pracodawcami, przedstawicielami uczelni wyższych i instytucjami związanymi z rynkiem pracy.
W wydarzeniu wzięli udział następujący pracodawcy :

 

 

Czytaj więcej...

Warsztaty promocyjne dla gimnazjalistów

warsztaty promocyjne dla gimnazjalistówW zeszłym tygodniu zakończone zostały warsztaty promocyjne dla gimnazjalistów w naszej szkole,które odbywały się pod hasłem "Poznaj siebie-poznaj nas- czas wyborów edukacyjno-zawodowych". Prowadziła je doradca zawodowy- Sylwia Błachno.

 

 

 

Czytaj więcej...

Warsztaty "Własna firma" - Instytut Przedsiębiorczości

W dniach 14-18.11.2016 odbywa się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Zespół Szkół Technicznych aktywnie bierze udział w tym wydarzeniu poprzez udział w wykładach i warsztatach oraz spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy.

 

Czytaj więcej...

Cele i zadania szkolnego doradcy zawodowego

Cele działania szkolnego doradcy zawodowego:

  1. Przygotowanie młodzieży do trafnego wyboru zawodu i drogi dalszego kształcenia oraz opracowania indywidualnego planu kariery edukacyjnej i zawodowej.
  2. Przygotowanie ucznia do radzenia sobie w sytuacjach trudnych, takich jak:

 

Czytaj więcej...