ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Księga sukcesów sportowych uczniów ZST

 

Nazwa wydarzenia

Data wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Szczebel zawodów

Poziom

Organizator lub patronat

Opieka:

Miejsca zajęte przez uczniów lub zdobyte nagrody

1

Szkolna Liga Lekkoatletyczna Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

2018-09-25

Dąbrowa Górnicza ZSS

Miejski

 

Szkolny Związek Sportowy ZSS

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

miejsce drugie

2

Liga Strzelecka Szkół Ponadgimnazjalnych

2018-09-28

strzelnica pneumatyczna LOK w Dąbrowie Górniczej

Okręgowy

Spotkanie I

Organizator:  Zespół Szkół Technicznych, Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza,
Towarzystwo Sportów Obronnych „Muszkiet”

Nauczyciele Wychowania Fizycznego, A.Radomska

Kategoria drużynowa:

I miejsce w kategorii chłopców,

III miejsce w kategorii dziewcząt.

Kategoria indywidualna:

I miejsce Patryk Pietrzyk II A,

II miejsce Piotr Maziarz III C

3

Liga Strzelecka Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

2018-09-28

strzelnica pneumatyczna LOK w Dąbrowie Górniczej

Okręgowy

Spotkanie I

Zespół Szkół Technicznych, Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza, Towarzystwo Sportów Obronnych „Muszkiet”

Nauczyciele Wychowania Fizycznego, A.Radomska

szkoły podstawowe i gimnazjalne np.: SP 7, SP 12, SP 13, szkoła sportowa

4

Sztafetowe biegi przełajowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

2018-09-28

Dąbrowa Górnicza

Miejski

 

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

miejsce drugie

5

Mistrzostwa ZST w piłce koszykowej

2018-10-04

ZST

Szkolny

 

ZST

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

I miejsce - klasa IIIE,
II miejsce - klasa IC
III miejsce - klasa IIA

6

Szkolny Turniej Szachowy

2018-10-08

ZST

Szkolny

 

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

I miejsce-Dawid Paciej
II miejsce-Daniel Hajka
III miejsce-Łukasz Blady
IV miejsce-Katarzyna Szopa

7

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym

2018-10-10

TZN

Miejski

 

Szkolny Związek Sportowy TZN

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

miejsce IV

8

Szkolny Turniej w tenisie stołowym

2018-10-11

ZST

Szkolny

 

nauczyciele WF

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

I miejsce-Mateusz Wódkowski
II miejsce-Sebastian Michta

9

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym chłopców

2018-10-11

TZN Dąbrowa Górnicza

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

IV miejsce

10

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w badmintonie

2018-10-15

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Dąbrowa Górnicza

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

I miejsce

11

Szkolny Turniej Szachowy

2018-10-18

ZST Dąbrowa Górnicza

Szkolny

Finał

ZST DG

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

12

Liga Strzelecka Szkół Ponadgimnazjalnych

2018-10-19

strzelnica pneumatyczna LOK w Dąbrowie Górniczej

Okręgowy

Spotkanie II

Organizator: Zespół Szkół Technicznych, Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza, Towarzystwo Sportów Obronnych „Muszkiet”

Nauczyciele Wychowania Fizycznego, A.Radomska

Kategoria drużynowa:

I miejsce w kategorii chłopców,

III miejsce w kategorii dziewcząt. Kategoria indywidualna:

I miejsce P. Maziarz,

II m. P. Pietrzyk,

III m. D. Strąk

13

Liga Strzelecka Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

2018-10-19

strzelnica pneumatyczna LOK w Dąbrowie Górniczej

Okręgowy

Spotkanie II

Zespół Szkół Technicznych, Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza, Towarzystwo Sportów Obronnych „Muszkiet”

Nauczyciele Wychowania Fizycznego,

A.Radomska

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych

14

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w szachach

2018-10-22

V LO Dąbrowa Górnicza

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

III miejsce

15

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w pływaniu chłopców

2018-11-14

Zespół Szkół Sportowych Dąbrowa Górnicza

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

V miejsce

16

1/2 Finału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie chłopców

2018-11-16

Częstochowa

Wojewódzki

Półfinał

Śląski Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

I miejsce

17

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

2018-11-20

Zespół Szkół Technicznych

Miejski

Półfinał

Patronat Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Zbigniewa Podrazy. Organizator Zespół Szkół Technicznych we współpracy z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

18

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

2018-11-22

Zespół Szkół Technicznych

Miejski

Półfinał

Patronat Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Zbigniewa Podrazy. Organizator Zespół Szkół Technicznych we współpracy z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

19

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

2018-11-27

Zespół Szkół Technicznych

Miejski

Półfinał

Patronat Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Zbigniewa Podrazy. Organizator Zespół Szkół Technicznych we współpracy z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

20

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

2018-11-29

Zespół Szkół Technicznych

Miejski

Półfinał

Patronat Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Zbigniewa Podrazy. Organizator Zespół Szkół Technicznych we współpracy z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

21

1/4 Finału wojewódzkiej Licealiady w badmintonie

2018-11-29

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 DG

Gminny

Finał

Śląski Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

I miejsce

22

Finał Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie chłopców

2018-12-06

Bieruń

Wojewódzki

Finał

Śląski Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

II miejsce

23

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

2018-12-11

Zespół Szkół Technicznych

Miejski

Finał

Patronat Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Zbigniewa Podrazy.
Organizator Zespół Szkół Technicznych we współpracy z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

W kategorii dziewcząt turniej zakończył się zwycięstwem SZKOŁY PODSTAWOWEJ  Nr 12. Drugie miejsce zajęła drużyna ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ Nr 8, a trzecie ze  SZKOŁY PODSTAWOWEJ  Nr 16.

24

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

2018-12-13

Zespół Szkół Technicznych

Miejski

Finał

Patronat Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Zbigniewa Podrazy. Organizator Zespół Szkół Technicznych we współpracy z Wydziałem Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

W kategorii chłopców zwyciężyła SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 21 wyprzedzając zespół ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ Nr 30. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ  Nr 7.

25

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w piłce koszykowej chłopców

2019-03-04

Hala Sportowa Dąbrowa Górnicza

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

II miejsce

26

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w piłce siatkowej chłopców

2019-03-05

ZST DG

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

III miejsce

27

1/4 Finału Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce chłopców

2019-03-07

Zespół Szkół Sportowych Dąbrowa Górnicza

Wojewódzki

Etap

Śląski Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

II miejsce

28

Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

2019-05-17

ZST DG

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy  

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

A. Radomska
 

III miejsce drużynowo

dziewczęt

29

Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" szkół ponadgimnazjalnych delegatury Sosnowiec

2019-05-17

ZST DG

rejonowy

Finał

Szkolny Związek Sportowy  

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

A. Radomska
 

III miejsce drużynowo

chłopcy

30

Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" szkół ponadgimnazjalnych delegatury Sosnowiec

2019-05-17

ZST DG

rejonowy

Finał

Sportowy Szkolny Związek

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

A. Radomska

III miejsce drużynowo

dziewczęt

31

Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

2019-05-17

ZST DG

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

A. Radomska

 

II miejsce drużynowo

chłopcy

32

Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety" Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

2019-03-20

ZST DG

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

A. Radomska

 

III miejsce drużynowo

dziewcząt

33

Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety" Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

2019-03-20

ZST DG

Miejski

Finał

Szkolny Związek Sportowy

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

A. Radomska

 

II miejsce drużynowo

chłopcy

20.05