ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rejestr osiągnięć szkoły 2021-22

 

Lp. Rodzaj działań Termin Uczestnicy Opiekun Uwagi 
1. Europejski Dzień Języków 27.09.21 Wybrani uczniowie z klas trzecich Anna Cieślik
Aneta Majdzik
Monika Małagowska
 
2. Próbna egzamin maturalny z matematyki 07.10.2021 r. klasy IV C MaritaSikora  
3. Akcja edukacyjna HAZARD nie daj się wciągnąć organizowana przez Kuratoria i Izby Administracji Skarbowych 19.10.2021 r. uczniowie klasy: 3 BC, 3 Cg    
4. Akcja edukacyjna HAZARD nie daj się wciągnąć organizowana przez Kuratoria i Izby Administracji Skarbowych 20.10.2021 r. uczniowie klasy:
3 A, 3 E, 3 Ag, 3 Eg, 3
EBg
   
5. Udział w ogólnopolskim projekcie BohaterOn 01.10.2021-30.11.
2021
Szkoła
podstawowa-klasy 7,8 ZST:klasa 3bc,3a
Aneta Majdzik
Agnieszka Janikowska
 
6. Udział w projekcie zorganizowanym przez Śląskiego Kuratora Oświaty “Gdy gaśnie pamięć ludzka - dalej mówią kamienie - 13 grudnia 1981 - Pamiętamy!”    

Agnieszka Janikowska
Aneta Majdzik
Małgorzata Nanuś

 
7. Wyjście do kina Helios na film pt. “Mistrz” 4.10.2021r 3Cg, 3BC, 1BC Sylwia Knapik-Siemońska
Aneta Majdzik
Aleksandra Szyba
Katarzyna Szczepańska
Dariusz Jopek
 
8. Wycieczka przedmiotowa do Muzeum Forda 6.10.2021r 3Cg, 4C Sylwia Knapik-Siemońska
Dariusz Jopek
 
9. Wycieczka przedmiotowo - turystyczna do Warszawy. 04.10.2021 Poszczególni uczniowie z klas 3Ag, 2C, 3E, 2E, 3SMA, 4C Anna Cieślik
Joanna Jędryczek
Zbigniew Kolera
 
10. Wycieczka przedmiotowa do Centrów Pokazowych ASTOR Robotics Center i ASTOR Innovation Room. 05.10.2021 r. 3A, 2A Barbara Sakowska
Jarosław Chlebica
Aleksandra Wiewióra
Piotr Kaczmarzyk
 
11. Wycieczka krajoznawczo - turystyczna do Wrocławia. 07-08.10.2021 3A, 3BC Barbara Sakowska
Aneta Majdzik
Agnieszka Janikowska
Piotr Kaczmarzyk
 
12. Wyjście edukacyjno-integracyjne do kina Helios na film pt. “Mistrz”. Wspólny posiłek oraz integracja w CH Pogoria. 08.10.2021 2A, 3EBg/2, wybrani uczniowie z klas 2E, 3Eg, 3SMA Anna Cieślik
Joanna Jędryczek
Jarosław Chlebica
 
13. X Powiatowy Konkurs Informatyczno - Fotograficzny “Moje wyjątkowe miejsce” dla powiatów: Dąbrowa Górnicza, Będzin. Termin przesyłania prac 26.11.2021r.
Rozstrzygnięcie Grudzień 2021r.
uczniowie Szkół Podstawowych kl.IV-VIII i Szkół Ponadpodstawowych. Barbara Sakowska  
14. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 14.10.2021r uczniowie klas 3Cg i 2EB S. Knapik-Siemońska
S. Siwek
 
15. Rozstrzygnięcie Konkursu na plakat promujący Europejski Dzień Języków 21.10.2021 uczniowie Technikum Anna Cieślik < br/>Aneta Majdzik
Monika Małagowska
I miejsce: K. Gramek (2E)
II miejsce: B. Wojnar (3Ag) III miejsce: J. Bławat (2A)
wyróżnienie: K. Wiekiera (4C)
16. I Wojewódzki Turniej Młodych Mechaników Virtual Reality. 26.10.2021 Filip Lubomski - 4C
Łukasz Skrzelowski - 4C
Dariusz Jopek I miejsce ZST
17. Próbny egzamin zawodowy kwalifikacja A-34 teoria 26.11.2021 praktyka 23.11.2021 uczniowie klasy 4E Marta Góralska
Elżbieta Godyń Iwona Wilk
 
18. Projekcja filmu pt.”Żeby nie było śladów” J. P. Matuszyńskiego 04. 10. 2021 4AB, 4C Monika Małagowska
Anna Derduła
Justyna Renkowska
Małgorzata Nanuś
 
19. Wycieczka przedmiotowa do Kościeliska i Zakopanego 05-07. 10. 21 1BC, 2 EB i inni Iwona Wilk
Justyna Renkowska
Danuta Bratek
 
20. Projekt “Lekcje z ZUS” październik- listopad 2021 2E, 3E, 3EBG, 3EG, 1SM,
3SMG, 3SMA
Justyna Renkowska  
21. Wykład inauguracyjny Otwartej AkademiiNaukipt. ?Naucz się jak się uczyć” Radka Kotarskiego 30. 09. 2021 3EG Justyna Renkowska  
22. Wykłady i warsztaty pt.”Centrum logistyczne” i “Systemy identyfikacji radiowej” 19. 10. 2021 3EG, 3 EBG, 1E Justyna Renkowska  
23. Promocja uczelni Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w Zespole Szkół Technicznych 19. 20. 2021 3EG, 3 EBG, 1E Justyna Renkowska  
24. Warsztaty pt.”Czy każdy z nas ma predyspozycje aby zostać przedsiębiorcą?” 08. 11. 2021 3EG Justyna Renkowska
Aleksandra Szyba
 
25. Targi Pracy w ZST 09. 11. 2021 wybrane klasy, chętni uczniowie Justyna Renkowska
Joanna Jędryczek
 
26. Wykłady o bezpiecznej pracy za granicą 09.11.2021 3EG, 4E, 4AB, 3E Justyna Renkowska  
27. Wykład pt.”Różnorodność w zespole jako klucz do zarządzania projektem?” 10.11.2021 3E Justyna Renkowska
Jeremi Białas
 
28. Wykład prof. dr hab. inż. Ryszarda Tadeusiewicza pt.”Archipelag sztucznej inteligencji”. 15.11.21 2C Justyna Renkowska
Joanna Jędryczek
 
29. Projekt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej 19.10.2021
20.10.2021
21.10.2021
     
30. Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w badmintonie 26.10.2021 reprezentacja szkoły nauczyciele wf I miejsce, awans do zawodów rejonowych
31. IV Olimpiada z języka angielskiego 05.11.2021 25 uczniów Technikum Anna Cieślik
Monika Małagowska
Jeremi Białas
I miejsce - Maciej Mika (4E) II miejsce - Julia Cholewa (4E)
III miejsce- Daria Cukier (3Eg), Bartosz Piekarczyk (4AB)
32. Obchody “Dnia Rzucania Palenia” 19.11.2021 Samorząd Uczniowski oraz kl. 2E Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
 
33. Asertywność na rzecz przeciwdziałania przemocy- warsztaty antyprzemocowe 03.12.2021 3E - 20 osób 3Eg - 20 osób A.Jabłońska-Trzebska  
34. 1 grudnia Światowy Dzień Walki z AIDS 30.11-07.12.2021   A.Mucha
A.Jabłońska-Trzebska < br/>A.Oleksy
przy współpracy z PSSE w Dąbrowie Górniczej
35. Warsztaty projektu #InternetSafety dla uczniów. 08.12.2021 r. 3Ag, 3Eg Barbara Sakowska  
36. Akcja charytatywna - zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt 15.12.2021 r. wszyscy uczniowie ZST Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
Samorząd Uczniowski
 
37. Miejska akcja “Kartka dla Seniora” 15.12.2021 r. wszyscy uczniowie ZST Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
Samorząd Uczniowski
 
38. Mikołajki 06.12.2021 r. wszyscy uczniowie ZST Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
Samorząd Uczniowski
 
39. Andrzejki 30.11.2021 r. klasy 1 i 2 Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
Samorząd Uczniowski
Organizatorzy: uczniowie z klas 2E, 2EB, 3A, 2A
40. Akcja charytatywna - zbiórka ubrań, żywności, środków higienicznych dla ubogich 15.12.2021 r. wszyscy uczniowie ZST Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
Samorząd Uczniowski
we współpracy z Fundacją ITI oraz ZSS Nr 4 w Sosnowcu.
41. Udział w Dąbrowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym 17.12.2021 r. uczniowie z klas: 2E, 2EB, 3E Agnieszka Mucha  
42. Warsztaty w Fabryce Pełnej Życia
dla kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta 2022 oraz warsztaty aktywizująco - integracyjne Szkoła Obywatelska Civitas 2.0
03.12.2021 r. Emil Łosicki 3BC Biernat Kacper 3A Nawrot Jakub 3A Ratajczyk Mikołaj 1A Ormaniec Maciej 1A Małecki Maciej1A Agnieszka Mucha  
43. Warsztaty w Centrum Aktywności Obywatelskiej dla kandydatów
do Młodzieżowej Rady Miasta
27.11.2021 r.
07.12.2021 r.
14.12.2021 r.
Biernat Kacper 3A Nawrot Jakub 3A Ratajczyk Mikołaj 1A Ormaniec Maciej 1A Małecki Maciej1A Agnieszka Mucha
Aleksandra Szyba
 
44. Konkurs na plakat: 1 grudnia Światowy Dzień Walki z AIDS 07.12. 2021 r. wszyscy uczniowie ZST A.Mucha A.Szyba
A.Jabłońska-Trzebska
A.Oleksy