WYJAZD DO CHIN DLA UCZNIÓW ZST

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mają możliwość wyjechać do Chin na 2 tygodniowe stypendium w okresie od 5 do 20 sierpnia 2012r. Organizatorem wyjazdu jest Instytut Konfucjusza UAM w Poznaniu, z którym współpracujemy od 2010 r. organizując wspólnie Dni Kultury Chińskiej w naszej szkole. Nasi zeszłoroczni stypendyści Krzysztof Zobek, Rafał Smutek i Milan Glumac wrócili z Chin bardzo zadowoleni.

W programie m.in. nauka języka chińskiego oraz zwiedzanie Pekinu i Wielkiego Muru. Uczestnicy będą zakwaterowani na osiedlu akademickim Tianjin University of Technology. Wszystkie koszty na miejscu pokrywa Instytut Konfucjusza, za wyjątkiem opłaty rejestracyjnej (ok. 220 zł.), czesnego (ok. 670 zł.) oraz biletu lotniczego (ok. 3400 zł).

Więcej informacji udzielają mgr Anna Cieślik oraz mgr Monika Małagowska.

Termin zgłoszenia upływa 15 czerwca 2012r.