Święto Edukacji Narodowej oraz Jubileusz 60-lecia szkoły.

Uroczyste obchody uświetniła prezentacja multimedialna przestawiająca ludzi, którzy tworzyli karty historii naszej szkoły przez 60 lat. Po prezentacji przedstawiono film, który również był okazją do zapoznania się z historią szkoły oraz z jej aktualną działalnością. Uroczystość zakończyła się programem artystycznym z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym główny udział wzięli uczniowie klasy IIIF oraz IIAD (Krzysztof Zobek). Uczniowie recytowali, śpiewali przy akompaniamencie gitary (ks Rafał Madej) oraz prezentowali humor zeszytów szkolnych. Na flecie grała uczennica klasy IIIS Żaneta Waluszczyk, która wraz z Karolina Mazur z IIFS zaprezentowała dwie piosenki. Uroczystość przygotowały nauczycielki języka angielskiego (mgr Anna Cieślik, mgr Agnieszka Wolf) oraz języka polskiego (mgr Justyna Renkowska).

Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z fotorelacjÄ… w galeri.