XV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

Uczniowie Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych
w Dąbrowie Górniczej

wzięli udział w konkursie:
XV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży-2009.

52 posłów, którzy 1 czerwca reprezentować będą województwo śląskie w obradach XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży odebrało listy gratulacyjne z rąk wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka i śląskiego kuratora oświaty Stanisława Fabera. Laureaci zostali wyłonieni spośród uczniów, autorów 360 prac nadesłanych ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W dniu 27 kwietnia (poniedziałek) 2009 roku o godzinie 11:00 w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach ul. Jagiellońska 25, odbyło się spotkanie wytypowanych Posłów oraz uroczyste wręczenie dyplomów i okazjonalnych pism. Gośćmi uroczystości byli: Wojewoda województwa śląskiego- Zygmunt Łukaszczyk,  Śląski kurator oświaty- Stanisław Faber, Przewodniczący Sejmu Dzieci i Młodzieży w województwie śląskim; Wizytator- Anna Kozłowska, senator- Sławomir Kowalski.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie klasy IIIA z naszej szkoły, których do konkursu przygotowywała mgr Elżbieta Godyń.

Fornal Karol
Urbańczyk Damian
Zagała Mariusz

Fornal Karol

Urbańczyk Damian

Zagała Mariusz

41-300 Dąbrowa Górnicza

Cieszymy się z takiego sukcesu, gdyż jesteśmy jedyną dąbrowską szkołą, która zdobyła eksponowane miejsca w tym ogólnopolskim konkursie.

Dziękuję uczniom za ogromny wkład pracy i osobiste zaangażowanie.

mgr Elżbieta Godyń