II Lotniskowe Targi Zawodoznawcze

I Lotniskowe Targi Zawodoznawcze 22 kwietnia 2021 roku odbyły się II Lotniskowe Targi Zawodoznawcze, w których wzięło udział ponad 30 przedstawicieli różnych firm, służb oraz działów Airport. W II Lotniskowych Targach Zawodoznawczych wzięła udział klasa 3E i 2E Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej wraz z nauczycielem portów i terminali – mgr Justyną Renkowską. Targi przeznaczone były dla uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców oraz doradców zawodowych. Tegoroczna edycja Targów pozwoliła nam na poznanie lotniska od środka. Braliśmy udział w spotkaniach ze zwykłymi ludźmi na niezwykłych stanowiskach pracy. Dowiedzieliśmy się jak wygląda ich zakres obowiązków i ścieżka kariery. Zaglądaliśmy do tych części lotniska, w których zwykle nie możemy przebywać.

ulotka II Lotniskowy Targów Zawodoznawczych