ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Bazylice NMP Anielskiej

Zapraszamy społeczność szkolną na uroczystą Mszę Świętą w Bazylice NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej dnia 26 czerwca 2020 r. o godz. 8.00.

Msza Święta jest podziękowaniem za ciężką i wytrwałą pracę oraz różne działania podejmowane w roku szkolnym 2019/2020. Drodzy Uczniowie, przed Wami upragnione wakacje. Kiedy będziecie zdobywać szczyty, pływać po jeziorach, odpoczywać na plażach i podróżować nie zapomnijcie, kto jest Stwórcą tych wspaniałych rzeczy. Podczas wakacyjnych wędrówek pamiętajcie o codziennej modlitwie i co niedzielnej Mszy Świętej. Dziękujcie Bogu. Odpoczywajcie. Dla relaksu śpiewajcie i ładujcie akumulatory na przyszły rok szkolny.

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Bazylice NMP Anielskiej