ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Kolejny sukces uczniów ZST w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego

Zespół Szkół Technicznych reprezentowali uczniowie z klasy III EB Konrad Dorobisz, Wojciech Usak oraz IIIE Damian Pleszek. Dodatkowo Konrad Dorobisz zdobył trzecie miejsce w kategorii indywidualnej. XI Miejski Turniej Języka Angielskiego odbył się tradycyjnie w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego.To największe przedsięwzięcie językowe w Dąbrowie Górniczej, które British School organizuje przy współpracy z Urzędem Miasta oraz Uniwersytetem Śląskim. Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej oraz medale wręczyła laureatom Naczelnik Wydziału Oświaty Pani Małgorzata Durbacz podczas Dni Dąbrowy Górniczej. Jest to niewątpliwie wielki sukces naszych uczniów i wyróżnienie dla naszej szkoły. Opiekunem drużyny była mgr Anna Cieślik.

Kolejny sukces uczniów ZST w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego

Kolejny sukces uczniów ZST w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego

Kolejny sukces uczniów ZST w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego

Kolejny sukces uczniów ZST w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego

Kolejny sukces uczniów ZST w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego