ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Szkolny Mistrz Fizyki i Chemii wyłoniony

W marcu uczniowie Zespołu Szkół Technicznych uczestniczyli w szkolnym konkursie, którego celem było wyłonienie szkolnych talentów do fizyki i chemii. Dwudziestu uczniów z klas I – IV zmagało się z testem fizyczno-chemicznym. Najwięcej problemów sprawiła uczniom chemia.

Pierwsze miejsce zajął Patryk Stawiarski z klasy IV A. Miejsce drugie uzyskał Krzysztof Błach z klasy I AB, a miejsce trzecie zdobyli Bartosz Samek z klasy I AB i Sebastian Maślanka z klasy II A. Uczniowie ci reprezentowali nas następnie w konkursach ogólnopolskich: Eureka – konkurs fizyczny i Alchemik – konkurs chemiczny. Gratulujemy! Organizatorkami konkursu były: Joanna Jędryczek, Iga Persich i Sylwia Machalska.

Patryk Stawiarski - Szkolnym Mistrzem Fizyki i Chemii