ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Dzień Św. Patryka w ZST

Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 29 im. Alfreda Szklarskiego, drugie miejsce wywalczyła drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 im. Fryderyka Chopina, natomiast trzecie miejsce zdobyli uczniowie klasy IAB. Laureaci otrzymali dyplomy oraz gadżety ufundowane przez dyrektora Zespołu Szkół Technicznych. Konkurs bardzo się wszystkim podobał i dostarczył wielu emocji.

Był doskonałą okazją, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat Irlandii. Był też czas na słuchanie irlandzkiej muzyki, degustowanie zielonych potraw i napojów oraz pamiątkowe zdjęcia z irlandzkim skrzatem Leprachaunem. Organizatorki imprezy, pani Anna Cieślik i Monika Małagowską przygotowały również specjalną irlandzką lekcję. Był to zatem dzień wspólnej nauki i zabawy. Na koniec zaproszeni goście mogli zapoznać się z ofertą szkoły i zobaczyć nasze pracownie.

Dzień Św. Patryka w ZST

Dzień Św. Patryka w ZST

Dzień Św. Patryka w ZST

Dzień Św. Patryka w ZST

Dzień Św. Patryka w ZST