ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

VI EDYCJA GIMNAZJADY „Technika nie taka trudna jak myślisz”

29 maja 2018r o godzinie 9.00 uczniowie dąbrowskich gimnazjów rozpoczęli zmagania konkursowe. Konkurs obejmował rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru, uzupełnienie krzyżówki z zagadnień zagadnień technicznych oraz rozwiązanie zadania logicznego z matematyki.

Uczniowie pracowali drużynowo. Każde gimnazjum wytypowało po trzy drużyny dwuosobowe

I miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 5

II i III miejsce drużyny z Gimnazjum nr 9

Po zliczeniu punktów każdej z drużyn  dla danego gimnazjum najlepsze okazało się Gimnazjum nr 5 - I miejsce, na II miejscu znalazło się Gimnazjum nr 9, a na III miejscu Gimnazjum z oddziałami sportowymi w Zespole Szkól Sportowych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Sponsorami nagród indywidualnych i pucharów dla zwycięskich szkól był ZST, Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego oraz Arcelor Mittal