ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Uczniowie ZST najlepsi w mieście. X Miejski Turniej Języka Angielskiego

Dnia 25 maja 2018 drużyna Zespołu Szkół Technicznych w składzie Konrad Dorobisz, Wojciech Usak oraz Damian Pleszek wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne w jubileuszowym X Miejskim Turnieju Języka Angielskiego, który odbył się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego.
Dodatkowo Konrad Dorobisz zwyciężył w kategorii indywidualnej, tym samym zdobył tytuł Najlepszego Ucznia w Dąbrowie Górniczej. W nagrodę otrzymał roczny kurs języka angielskiego w British School (organizator Turnieju).
Laureatom wręczono Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej oraz medale podczas Dni Dąbrowy Górniczej. Uczniowie mieli możliwość wspomnieć, że są uczniami drugiej klasy i na co dzień kształcą się w eksploatacji portów i terminali, gdzie dobra znajomość j. angielskiego jest bardzo istotna.
Jest to niewątpliwie wielki sukces naszych uczniów i wyróżnienie dla naszej szkoły.
Opiekunem drużyny była mgr Anna Cieślik.

Uczniowie ZST najlepsi w mieście. X Miejski Turniej Języka Angielskiego