X Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych rozstrzygnięty

Znamy już laureatów X Wewnątrzszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, organizowanego przez nauczycieli języka angielskiego mgr Annę Cieślik oraz mgr Monikę Małagowską. Tradycyjnie już, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę z zakresu geografii, historii, polityki i kultury Wielkiej Brytanii, USA, Australii oraz Kanady. Fundatorami nagród książkowych (audiobooki) oraz gadżetów dla zwycięzców tegorocznej edycji konkursu byli: wydawnictwo Pearson oraz dyrektor Zespołu Szkół Technicznych. Nagrodzeni uczniowie to: Dominik Pałys kl. 2A (I miejsce), Damian Pleszek kl.1E (II miejsce) oraz Julia Czuba kl.1E oraz Konrad Dorobisz kl. 1EB (III miejsce)

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!