Z dumą informujemy, że po prawie miesięcznych negocjacjach i staraniach, dostarczaniu różnych dokumentów Zespół Szkół Technicznych został objęty programem firmy Google "G Suite for Education", co wiąże się z wieloma korzyściami zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.
G Suite for Education to kompleksowe rozwiązanie, z którego będziemy korzystać na co dzień, obejmujące zaawansowane narzędzia m. in. takie jak: Gmail, Dokumenty, Dysk i Kalendarz. Konta e-mail dla uczniów będą systematycznie zakładane od miesiąca listopada, a loginy i hasła przykazywane będą wychowawców.