Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA

Uczniowie klasy II A  i II C uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 30 zadań zamkniętych i jednego zadania opisowego. Pytania dotyczyły różnych działów fizycznych m.in.: optyki, fal mechanicznych i ruchu drgającego, astronomii i grawitacji. Dodatkowo uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą dotyczącą ciekawostek fizycznych oraz dawnych i bieżących odkryć z zakresu nauk przyrodniczych. Z przyjemnością zawiadamiamy, że w niniejszym konkursie Patryk Stawiarski z klasy II A zdobył wynik bardzo dobry. Szymon Bork z klasy II A i Łukasz Boroń z klasy II C zdobyli wyróżnienia. Dyplomami uznania zostali nagrodzeni uczniowie klasy II C: Wiktor Krawiec i Karol Cichoń. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Joanna Jędryczek

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA