Znamy laureatów IV edycji gimnazjady

W dniu 3.06.2016r odbyła się w naszej szkole IV edycja gimnazjady "Technika nie taka trudna jak myślisz" skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych.W konkursie brało udział 34 uczniów z 7 gimnazjów z Dąbrowy Górniczej. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy technicznej wsród uczniów szkół gimnazjalnych. Zadania konkursowe obejmowały zagadnienia z szeroko rozumianej techniki oraz zadania logiczne z matematyki.

Uczniowie pracowali w  zespołach dwuosobowych.
W tym roku najlepszym zespołem okazał się zespół z gimnazjum nr 5 w Dąbrowie Górniczej, gdzie uczniowie wywalczyli I i III miejsce. Na podjum stanął również zespół z gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej.

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce gimnazjum nr 5 w składzie Bartek Olszewski i Konrad Bijak
gimnazjum nr 4 w składzie Jakub Zasadzień i Michał Maćkowski
gimnazjum nr 5 w składzie Łukasz Pędzik i Phillip Machulec

Nagrody dla najlepszych drużyn ufundował Dyrektor ZST, Arcelor Mittal oraz Wydział Oświaty UM

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!