IV edycja gimnazjady przed nami

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjów wraz z opiekunami do Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej na  IV edycję gimnazjady „Technika nie taka trudna jak myślisz”, organizowanej pod patronatem Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Gimnazjalisto!
Jeśli interesujesz się szeroko rozumianą techniką i chciałbyś podjąć naukę w naszej szkole zgłoś swój udział w IV edycji gimnazjady „Technika nie taka trudna jak myślisz”, która odbędzie się 3 czerwca 2016r. o godz. 9.00

Myślisz, że szkoła techniczna  nie jest dla Ciebie, że uczymy rzeczy trudnych, niezrozumiałych?
Przekonaj się, że jest inaczej i przyjdź na Konkurs.

Do wygrania cenne nagrody.

Regulamin konkursu:
1.    Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.
2.    Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów klas II i III chcących kontynuować naukę w zawodach technicznych
3.    Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy technicznej wśród uczniów szkół gimnazjalnych.
4.    Konkurs odbędzie się w formie pisemnej i będzie obejmował zagadnienia z szeroko rozumianej techniki: motoryzacja, mechatronika, mechanika, elektrotechnika, elektronika, informatyka, fizyka, matematyka, rysunek techniczny, materiały konstrukcyjne (w zakresie podstawowym)
5.    Konkurs będzie miał formę 30 pytań testowych oraz zadań logicznych do rozwiązania.
6.    Zadania rozwiązują zespoły złożone z dwóch osób. Każda szkoła może wytypować maksymalnie trzy drużyny dwuosobowe.
7.    Czas trwania konkursu 90 minut.
8.    Sponsorami nagród są Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Arcelor Mittal, Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.
9.    Pisemne zgłoszenia drużyn należy przesłać na adres Zespołu Szkół Technicznych, faxem na numer 32 261 00 17  do piątku 20.05.2016r
z podaniem listy nazwisk uczniów (drużyn) reprezentujących szkołę oraz nazwisko opiekuna, celem przygotowania dokumentacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!