Konkurs "Z elektryką przez świat"

13 kwietnia 2016r trzech uczniów : Artur Kiełczewki, Adrian Sołtysik oraz Rafał Kościej reprezentowało szkołę w XIV edycji Konkursu
"Z elektryką przez świat".
Tematyka konkursu obejmowała podstawy elektrotechniki, ochronę przeciwporażeniową w urządzeniach do 1kV oraz historię i działalność SEP.

Uczniowie musieli odpowiedzieć na 40 pytań testowych.Konkurs odbył się w sali konferencyjnej firmy KAMSOFT SA w Gliwicach.
Organizatorami konkursu i sponsorami byli: Oddział Zagłębia Węglowego SEP, Oddział Gliwicki SEP, Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej oraz firma KAMSOFT SA. W konkursie uczestniczyły 23 szkoły z województwa śląskiego. Wyniki konkursu z miejscami nagrodzonym zostały podane, natomiast wyniki szczegółowe dla poszczególnych szkół będą zamieszczone na stronie internetowej OZW SEP.

Nasi uczniowie nie zostali finalistami konkursu, ale i tak serdecznie im gratulujemy.