Umowa współpracy z Zakładem Przewozów i Spedycji "SPEDKOKS" Spółka z o.o

W dniu 3 września 2014 roku Zespół Szkół Technicznych podpisał długoterminową umowę współpracy z Zakładem Przewozów i Sepedycji "SPEDKOKS" Spółka z o.o, której udziałowcem jest Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. w zakresie:

- pomocy w realizacji praktyk zawodowych oraz zajęć praktycznych
- organizowania zajęć dydaktycznych dla uczniów ZST
- prowadzenia wspólnej polityki informacyjnej i promocyjnej
- dostosowania kierunków kształcenia do potrzeb zatrudnienia w firmie

Umowę z ramienia szkoły podpisał Pan Dyrektor Tadeusz Prochownik, natomiast z ramienia "SPEDKOKS" Prezes Zarządu Pan Damian Gabriel, oraz Dyrektor Techniczny Pan Marcin Gardeła.

W dniu 3 września 2014 roku Zespół Szkół Technicznych podpisał umowę współpracy z Zakładem Przewozów i Sepedycji

Obie strony, deklarując wolę działania, zmierzająca do współpracy w realizacji szkolnictwo zawodowe-przemysł, wyrażają nadzieję, że wzajemne kontakty przyczynią się do kształtowania umiejętności zawodowych absolwenta, zgodnych z wymogami stawianymi przez nowoczesną gospodarkę.