ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

I edycja gimnazjady już za nami


W konkursie brały udział gimnazja z Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Każde gimnazjum wystawiło po kilka zespołów dwuosobowych, których zadaniem było zmierzyć się z zagadnieniami szeroko rozumianej techniki, fizyki, informatyki i matematyki. Uczniowie gimnazjum reprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy technicznej. Na 70 możliwych punktów do zdobycia laureaci I miejsca uzyskali 62p, finaliści II miejsca 61p natomiast miejsce III z wynikiem 60p zajęło aż 5 gimnazjów. Poziom wiedzy był bardzo wyrównany.

I miejsce gimnazjum nr 5 w składzie Julia Waniek, Patryk Chodur


II miejsce gimnazjum nr 4 w składzie Kamil Gomulski, Konrad Jaros


III miejsce gimnazja: nr1 w składzie Andrzej Grabowski, Krystian Struzik
nr 8 w składzie Aleksandra Miecznikowska, Paulina  Dołubizno
nr 9 Paweł Piotrowski, Kamil Drożdż
nr 5 Michał Lewicki Karol Białas
oraz gimnazjum nr 4

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Gimnazjada w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie GórniczejGimnazjada w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej