ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

IV Zagłębiowski Konkurs na Prezentację Multimedialną

12 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej odbyło się wręczenie nagród za uczestnictwo w XII Zagłębiowskim Konkursie Grafiki Komputerowej i IV Zagłębiowskim Konkursie na Prezentację Multimedialną pod honorowym patronatem dyrektora Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Tegoroczny temat „Od sportu regionalnego do sportu globalnego, czyli jak osiągnąć sukces" wymagał od uczniów poszukiwania własnego spojrzenia i refleksji. Wskazywał na globalny charakter sportu i propagował idee zdrowej rywalizacji sportowców świata.

W obu zagłębiowskich konkursach na grafikę i prezentację uczestniczyło około 70 uczniów z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Sosnowca, Tychów, Wolbromia, Zawiercia i innych miast ościennych.