Egzamin wózki widłowe

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w bezpłatnym kursie: "Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem".

W dniu 28.10.2022 r. przystÄ…pili do egzaminu sprawdzajÄ…cego kwalifikacje.
Serdecznie dziękujemy firmie AKMET za sponsoring i przeprowadzenie szkolenia, a firmie OMV POLSKA za udostępnienie wózka widłowego.

Uczestnikom gratulujemy zdobycia nowych kwalifikacji.