„Archipelag sztucznej inteligencji” – wykład prof. R. Tadeusiewicza

Dnia 15 listopada 2021 r. klasa 2C z wychowawcą - mgr Joanną Jędryczek i nauczycielem podstaw przedsiębiorczości - mgr Justyną Renkowską uczestniczyła w niezwykle interesującym wykładzie w Akademii WSB. „Archipelag sztucznej inteligencji” – to tytuł książki oraz wykładu wygłoszonego w Akademii WSB przez prof. dra hab. inż. Ryszarda Tadeusiewicza z Akademii Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Profesor był gościem projektu Otwarta Akademia Nauki. W spotkaniu z Gościem uczestniczyło blisko 300 uczniów ze szkół ponadpodstawowych, którzy aktywnie włączyli się w wykład. Najbardziej uważni słuchacze otrzymali w prezencie książkę profesora Ryszarda Tadeusiewicza z dedykacją oraz stylową bluzę Akademii WSB. Dwóch naszych uczniów w losowaniu wygrało gadżety związane z uczelnią.

„Archipelag sztucznej inteligencji” – wykład prof. R. Tadeusiewicza