Otwarta Akademia Nauki Wyższej Szkoły Biznesu - Wykład Inauguracyjny

Otwarta Akademia Nauki WSB to cykl zajęć popularyzujących naukę, mających na celu rozszerzenie programu kształcenia w szkołach średnich. To wykłady i warsztaty dla młodzieży połączone z prezentacją Uczelni. Prowadzi je wykwalifikowana kadra Akademii WSB.

Dnia 30. 09. 2021 r. uczniowie klasy 3E pod opieką pani Justyny Renkowskiej uczestniczyli w Inauguracji Otwartej Akademii Nauki. Był to wykład on-line. Oglądaliśmy wystąpienie pana Radka Kotarskiego pt. „Naucz się jak się uczyć!” Dowiedzieliśmy się, jak skutecznie się uczyć, by nauka była skuteczna, a wiedza sama wchodziła do głowy. Prowadzący przybliżył uczestnikom zasady pracy ludzkiego mózgu i metody uczenia się. Przed nami kolejne interesujące wykłady.