ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

KANGUR zawitał do Zespołu Szkół Technicznych!

Uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej  – Bartosz Samek (kl. 2 AB), otrzymał wyróżnienie  i nagrodę książkową w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2020”. To duży sukces matematyczny naszego ucznia! W konkursie wzięło udział 8 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: Junior (uczniowie klas 1) i Student (uczniowie klas 2 i 3). W tym roku, ze względu na sytuację pandemii, został on przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Internetu na Platformie Dzwonek.pl. Konkurs ten ma na celu rozwijanie zdolności matematycznych, intelektualną zabawę i popularyzację matematyki. Gratulujemy  uczniom i ich rodzicom! Okazuje się, że sukcesy można odnosić nawet w trudnej sytuacji zdalnej nauki.

Ewa Pająk – nauczyciel pełniący opiekę nad uczniami w czasie trwania sesji konkursu.