ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Zimowe Powtórki Maturalne

Uniwersytet Śląski Maturzystów

 

 

 

 

Kiedy do matury pozostaje tylko 100 dni, jest to najlepszy czas na zsyntetyzowanie swojej wiedzy i przyswojenie najtrudniejszych zagadnień.

W dniach 29 stycznia - 1 lutego 2018 roku Uniwersytet Śląski Maturzystów organizuje Szybkie Zimowe Powtórki Maturalne. Zależy nam na tym, aby Maturzyści, w ramach podsumowania pierwszego semestru roku szkolnego, w czasie trzygodzinnych wykładów, powtórzyli z nami, najtrudniejsze lub najczęściej pojawiające się w arkuszach, zagadnienia maturalne. Organizujemy warsztaty z języka polskiego (w tym roku nowość – zajęcia dedykowane przygotowaniu do matury ustnej), języka angielskiego, matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym, chemii (z udziałem Stowarzyszenia Eksperymentatorzy), biologii, historii i wiedzy o społeczeństwie.

Jakość naszych zajęć gwarantuje kilka zasad:

  • zapraszamy ekspertów – wykładowców UŚ i porywających nauczycieli,
  • przekazujemy treści zgodne z wymaganiami MEN i CKE,
  • wykorzystujemy narzędzia cyfrowe i materiały multimedialne:
  • angażujemy publiczność,
  • rozwiązujemy zadania maturalne,
  • i… przygotowujemy rozmaite niespodzianki :)

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów znajdują się na stronie: http://maturzysta.us.edu.pl/szybkie-zimowe-powtorki-maturalne-2017-2018/


oraz na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/UniwersytetSlaskiMaturzystow/