L.p. |
Nazwisko i imię |
Zajęcia edukacyjne przydzielone do realizacji |
1. |
Barcik Paweł |
przedmioty zawodowe grupy samochodowej |
2. |
Bierzyński Krzysztof |
przedmioty zawodowe grupy samochodowej |
3. |
Bratek Danuta |
język niemiecki |
4. |
Chlebica Jarosław |
historia wiedza o społeczeństwie |
5. |
Cieślik Anna |
język angielski |
6. |
Cyganek Janusz |
przedmioty zawodowe grupy mechanicznej |
7. |
Czerwiec Marek |
informatyka |
8. |
Derduła Anna |
język niemiecki |
9. |
Gawłowska Maria |
przedmioty zawodowe grupy samochodowej |
10. |
Godyń Elżbieta |
język polski, wiedza o kulturze, etyka, przedmioty zawodowe grupy logistycznej |
11. |
Gola Nowak Agnieszka |
wychowanie fizyczne |
12. |
Góralska Marta |
przedmioty zawodowe grupy logistycznej |
13. |
Gumuła Joanna |
biblioteka |
14. |
Gurgul Laura |
biblioteka |
15. |
Jabłońska Trzebska Anna |
pedagog |
16. |
Jasiński Zbigniew |
wychowanie fizyczne |
17. |
Jędryczek Joanna |
fizyka |
18. |
Jopek Dariusz |
przedmioty zawodowe grupy samochodowej, informatyka |
19. |
Knapik - Siemońska Sylwia |
przedmioty zawodowe grupy elektrycznej i samochodowej |
20. |
Kolera Zbigniew |
przedmioty zawodowe grupy elektrycznej |
21. |
Kozioł Waldemar |
wychowanie fizyczne |
22. |
Landecka Joanna |
biologia, matematyka, wychowanie do życia w rodzinie |
23. |
Machalska Sylwia |
chemia |
24. |
Małagowska Monika |
język angielski |
25. |
Mucha Agnieszka |
przedmioty zawodowe grupy logistycznej |
26. |
Nanuś Małgorzata |
język polski |
27. |
Oleksy Anna |
psycholog |
28. |
Pająk Ewa |
matematyka |
29. |
Persich Iga |
przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej |
30. |
Piętka Topolska Iwona |
przedmioty zawodowe grupy mechanicznej |
31. |
Pokora Leszek |
przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej |
32. |
Radomska Anna |
geografia, edukacja dla bezpieczeństwa |
33. |
Renkowska Justyna |
edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie |
34. |
Siuda Jarosław |
przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej |
35. |
Siwek Sebastian |
wychowanie fizyczne |
36. |
Szczepańska Katarzyna |
matematyka, przedmioty zawodowe grupy mechanicznej |
37. |
Szyba Aleksandra |
język angielski |
38. |
Tatara Sylwia |
doradca zawodowy |
39. |
Tetela Rafał |
religia |
40. |
Wilk Iwona |
język polski, wiedza o kulturze, przedmioty zawodowe grupy logistycznej |
41. |
Woszczek Marek |
przedmioty zawodowe grupy mechanicznej |
42. |
Woźniak Barbara |
przedsiębiorczość |
43. |
Zasada Seweryn Danuta |
religia |
44. |
Zemła Artur |
przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej |
45. |
Zgoda Zbigniew |
przedmioty zawodowe grupy mechanicznej |
46. |
Zygmunt Andrzej |
przedmioty zawodowe grupy samochodowej |