ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Oferta dla absolwentów szkół zawodowych i średnich - Spółka Tramwaje Śląskie S.A.

Spółka Tramwaje Śląskie S.A. zatrudni pracowników na stanowiska:

 • OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH
 • ELEKTROMONTER
 • ŚLUSARZ TABORU SZYNOWEGO

 

Wymagania:

 • wykształcenie minimum zawodowe,
 • posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1 kV (elektromonter),
 • gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta.

 Oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat w firmie z ponad 100-letnią tradycją,
 • wynagrodzenie oparte o wynagrodzenie zasadnicze plus premię,
 • nagrody: uznaniowe, okolicznościowe, jubileuszowe,
 • benefity: pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, paczki dla dzieci), bezpłatne przejazdy komunikacją miejską organizowaną przez KZK GOP, dofinansowanie składki na grupowe ubezpieczenie zdrowotne Opieka Medyczna.

Wymagane dokumenty:

 • CV oraz list motywacyjny,
 • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz dodatkowe uprawnienia.

 

Dokumenty należy składać w Dziale Kadr i Szkolenia w Chorzowie, 41-506 Chorzów, ul. Inwalidzka 5 (pokój nr 31) lub przesłać komplet dokumentów na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.   

Administratorem danych osobowych zbieranych w celu prowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego będzie spółka Tramwaje Śląskie S.A z siedzibą w Chorzowie. Dane przetwarzane będą w oparciu o  art. 6 ust. 1 lit. b RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować można się pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Zebrane w ramach procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od wyboru kandydata. Mają Państwo prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.