Oferta dla absolwentów szkół zawodowych i średnich - Spółka Tramwaje Śląskie S.A.

Spółka Tramwaje Śląskie S.A. zatrudni pracowników na stanowiska:

• OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJÄ„CYCH
  • ELEKTROMONTER
  • ÅšLUSARZ TABORU SZYNOWEGO

Wymagania:

• wyksztaÅ‚cenie minimum zawodowe,
  • posiadanie aktualnych uprawnieÅ„ SEP do 1 kV (elektromonter),
  • gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i Å›wiÄ™ta.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracÄ™ na peÅ‚en etat w firmie z ponad 100-letniÄ… tradycjÄ…,
  • wynagrodzenie oparte o wynagrodzenie zasadnicze plus premiÄ™,
  • nagrody: uznaniowe, okolicznoÅ›ciowe, jubileuszowe,
  • benefity: pakiet socjalny (wczasy pod gruszÄ…, dofinansowanie wypoczynku dzieci i mÅ‚odzieży, paczki dla dzieci), bezpÅ‚atne przejazdy komunikacjÄ… miejskÄ… organizowanÄ… przez KZK GOP, dofinansowanie skÅ‚adki na grupowe ubezpieczenie zdrowotne Opieka Medyczna.

Wymagane dokumenty:

• CV oraz list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzajÄ…cych wyksztaÅ‚cenie oraz dodatkowe uprawnienia.

Dokumenty należy składać w Dziale Kadr i Szkolenia w Chorzowie, 41-506 Chorzów, ul. Inwalidzka 5 (pokój nr 31) lub przesłać komplet dokumentów na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych zbieranych w celu prowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego będzie spółka Tramwaje Śląskie S.A z siedzibą w Chorzowie. Dane przetwarzane będą w oparciu o  art. 6 ust. 1 lit. b RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować można się pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Zebrane w ramach procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od wyboru kandydata. Mają Państwo prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Â