ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Suwnicowy, operator urządzeń transportowych, wytaczarz, tokarz, frezer, tokarz karuzelowy, operator maszyn CNC, szlifierz

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S.A. oferuje możliwość zatrudnienia w Spółce na stanowiskach: suwnicowy,

  • operator urządzeń transportowych,
  • suwnicowy,
  • wytaczarz,
  • tokarz,
  • frezer,
  • tokarz karuzelowy,
  • operator maszyn CNC,
  • szlifierz.

Oferta skierowana jest do osób z wykształceniem średnim lub wyższym technicznym o specjalności technik mechanik, elektryk lub elektromechanik oraz uczniów i absolwentów średnich i wyższych szkół technicznych, do przyuczenia do pracy w wymienionych zawodach.

Wybranym kandydatom zapewniamy: stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, szkolenia praktyczne, wewnętrzne i zewnętrzne, zawarcie umowy o pracę na dobrych warunkach płacowych, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.

W przypadkach osób deklarujących chęć podjęcia studiów na kierunkach technicznych, rozpatrywane będą indywidualnie możliwości pomocy w tym zakresie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Działem Personalno-Płacowym - nr telefonu 32 262 32 31 wew. 250 lub 453, lub mail’owo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..