Warsztaty promocyjne dla gimnazjalistów

W zeszłym tygodniu zakończone zostały warsztaty promocyjne dla gimnazjalistów w naszej szkole, które odbywały się pod hasłem "Poznaj siebie-poznaj nas- czas wyborów edukacyjno-zawodowych". Prowadziła je doradca zawodowy- Sylwia Błachno.

Przez miesiąc wzięło w nich udział około 130 uczniów z 5 gimnazjów - z Dąbrowy Górniczej,Sosnowca,Będzina i Rogoźnika.

Wydarzenie to składało się z 2 części:

- warsztaty z doradcą,

- zapoznanie się z pracowniami i ciekawymi miejscami w naszej szkole, w czym pomogli nauczyciele i uczniowie ZST.

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, kto przyczynił się do tego,by cykl tych zajęć był ciekawy, a zarazem uzupełniał wiedzę i świadomość edukacyjno-zawodową młodych ludzi.

Dziękuję dyrekcji,nauczycielom i uczniom,którzy pomogli w przebiegu tego przedsięwzięcia.

Mam nadzieję,że spotkamy się z gimnazjalistami jeszcze nie raz w tym roku szkolnym, a we wrześniu już jako z naszymi uczniami :)

Powodzenia!

warsztaty promocyjne dla gimnazjalistów