II miejsce w Miejskim Konkursie Interdyscyplinarnym

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej: Patryk Stawiarski II A, Patryk Kulpiński II A i Karol Cichoń II C, zdobyli drugie miejsce w drużynowym interdyscyplinarnym konkursie miejskim „Z naukami przyrodniczymi i matematyką na Ty”.

Podczas konkursu, który odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych uczniowie zmagali się z zadaniami z fizyki, chemii, geografii, biologii i matematyki. W trakcie trwania konkursu, który składał się aż z trzech etapów, chłopcy m.in. rozwiązywali zadania testowe, krzyżówki, sudoku, układali tanagramy, dopasowywali portrety i osiągnięcia naukowe do nazwisk uczonych. Poszło im świetnie, zdobyli zaszczytne II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

II miejsce w Miejskim Konkursie Interdyscyplinarnym