Rozwiązanie konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Znamy już laureatów VII WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH, który odbył się 24.11.2014r. w Zespole Szkół Technicznych. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z kulturą i realiami krajów anglojęzycznych oraz sprawdzenie znajomości języka angielskiego.

W konkursie najlepiej wypadli uczniowie klasy IVAD. Pierwsze miejsce zdobył GRZEGORZ CHUMSKI, a drugie miejsce zajął DAMIAN TWAROWSKI. Na trzecim miejscu uplasował się MICHAŁ BARAN, uczeń klasy 3E.

Rozwiązanie konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz książki z wyjątkowej serii Penguin Readers w wersji Audio CD Pack.

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowały nauczycielki języka angielskieg, mgr Anna Cieślik oraz mgr Monika Małagowska.

Serdecznie gratulujemy !!!